За кермом я спокійний
Я зробив вірний вибір
Моя сім`я спокійна
У мене вірний партнер
Я не боюся поліцію
У мене вірна страховка
Я не витрачаю зайві гроші
Тут вірна ціна
ОСАГО
ОСАЦВ
ОСАЦВ

Розрахувати

Страховка ОСАГО або «автоцивілка» - це документ, який нарівні з правами і техпаспортом, автовласник повинен пред'явити інспектору. Необхідність страхування авто та заборона на експлуатацію транспорту без поліса ОСАГО закріплений законодавством України і стосується власників і вантажного, і легкового автотранспорту. Будь-який автовласник намагається уникнути помилок на дорозі, але дані статистики демонструють, що виходить це не у всіх. Цей вид обов'язкового страхування покликаний компенсувати збиток, нанесений стану здоров'я та життя причетних до ДТП, і захистити майнові інтереси власника страхового полісу. Оформивши «автоцивілку» в Києві, автовласник позбавляє себе чималих грошових витрат в зв’язку з ДТП, яка трапилась з його вини. Щоб придбати ОСАГО онлайн, використовуйте зручний калькулятор осаго на нашому інтернет-порталі. Для обчислення ціни на автоцивілку в Києві, нашому калькулятору лише потрібно знати інформацію про автомобіль.

КАСКО
КАСКО
КАСКО

Розрахувати

Каско – це вид добровільного автострахування, що пропонує майновий захист інтересів, що стосуються володіння та використання транспорту. Наша інтернет-платформа пропонує зручний спосіб купити каско в Києві та іншому регіоні країни, а онлайн-калькулятор зробить оформлення і розрахунок каско зрозумілим і простим. Каско страхування – це зона вільної конкуренції на сучасному страховому ринку, тому страховики пропонують безліч варіантів договорів. Поліс КАСКО визначає ДТП як базовий ризик. Інші ризики (крадіжка, стихійне лихо, викрадення, пожежа) являються опціонними, та, варіюючи ними, страхувальник визначає ціну каско. Ми радимо зважено підійти до прагнення заощадити на вартості поліса, щоб отримати повноцінний захист, коли страхова подія відбудеться. Оформляючи каско онлайн, користувач вибирає конкретні умови договору, які важливі саме для нього, та вносить дані страхувальника - модель транспортного засобу, дату його випуску й вартість, стаж власника автомобіля.

Зеленая Карта
Зелена Карта
Зелена Карта

Розрахувати

Будь-який в'їзд та переміщення автотранспорту на територію європейських країн пов'язаний з необхідністю отримання поліса Зелена карта. Це міжнародний обов'язковий страховий договір для власників авто, які планують відвідати країну-учасницю системи «Green Card», й опинитися в країнах Європи, не маючи його, просто не можливо. Страхування за цією системою відшкодовує майновий збиток і шкоду здоров'ю та життю осіб-учасників ДТП, що трапилася з вини страхувальника. Інакше кажучи, під Зеленою картою мається на увазі не захист автомобіля, а страхування відповідальності автовласника. Виплати за Green card забезпечуються в тій країні та згідно її тарифами, де відбулася страхова подія. Ми пропонуємо купити зелену карту в Києві з необхідними правами та зручною ціною. Для оформлення карти необхідне ваше водійське посвідчення та технічний паспорт.

Другие виды страхования
Другие виды страхования ua
Другие виды страхования ua

Вибрати пропозицію

  • Туризм
  • Нерухомість
  • Страхування життя
    (пенсійне накопичувальне)
  • Страхування вантажів
  • Медичне
  • Авіаційне
  • Інші види
VIP Клиентам
VIP Клієнтам
VIP Клієнтам

Вибрати пропозицію

Якщо Ви постійно користуєтеся послугами страхування або потребуєте особливого підходу до ціноутворення та обслуговування.

Сотрудничество с нами
Співпраця з нами
Співпраця з нами

Вибрати пропозицію

Запрошуємо до співпраці всіх, хто тим чи іншим способом пов'язаний зі страхуванням.

Відео про Verno.ua

Дізнайтеся більше про проект Верно.юа

Новини

Для підтвердження страхування цивільної відповідальності компетентним органам, водій повинен пред'явити страховий поліс.

Наявності спеціального стікера при перевірці не досить. Те ж саме стосується і сертифіката «Зелена карта», який потрібно пред'являти Державній прикордонній службі України при перетині кордону.

Детальніше

19 лютого 2016
Вусо
аха
ПРОВІДНА
ПЗУ
Княжа
Uniqa
ДОМИНАНТА